PolskiAngielski
Telefon: 535 054 148 (PN-PT 8-15)
PROMOCJA NA DZIŚ -10% | WSZYSTKIE PARAWANY
Strona główna1 » Dekoracje dla domu2 » Obrazy malowane przez malarzy

Obrazy malowane przez malarzy


OBRAZY MALOWANE PRZEZ MALARZY

 

Obrazy malowane przez malarzy od RADIMAR są połączeniem wysokiej jakości z unikatowością. Każdy z naszych obrazów malowany jest przez doświadczonych malarzy. Co ważne, dzieje się to na indywidualne zamówienie klienta! Każde pociągnięcie pędzla jest niepowtarzalne, dzięki temu produkt, który do Ciebie trafi, nabierze unikalnego charakteru. Obraz, jaki zawiśnie w Twoim salonie, sypialni, czy gdziekolwiek tylko zechcesz, tworzony jest dopiero po złożeniu przez Ciebie zamówienia!
 

Do tworzenia naszych obrazów wykorzystujemy wysokiej jakości materiały. Powstają one na profesjonalnym, włoskim płótnie, które najpierw jest odpowiednio zagruntowane i starannie naciągnięte na drewnianą ramę. Do ich malowania wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości farby akrylowe.
 

Spraw sobie, lub swoim bliskim wyjątkowy prezent, którego nie zobaczysz nigdzie indziej! Napawaj się widokiem obrazu namalowanego specjalnie dla Ciebie! Mamy nadzieję, że wśród przygotowanych przez nas wzorów, znajdziesz ten wyjątkowy, który zechcesz, aby zawisnął w Twoim domu.

 

Życzymy udanych zakupów

Zespół RADIMAR

RADIMAR.PL - Obrazy na ścianę - Parawany pokojowe

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl